TOEIC BRIDGE

TOEIC BRIDGE

TOEIC BRIDGE

Kariyerinize ilk adımı TOEIC Bridge ile atın! 

Günlük iş yaşamında gerekli İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bunu objektif ve güvenilir TOEIC ile öğrenebilir, eksik kaldığınız yerleri hızla tamamlayabilirsiniz.

İş hayatının henüz başındaysanız, TOEIC Bridge sizin için mükemmel bir başlangıç noktası olacaktır. Sınav, uluslararası alanda kullanılan temel İş İngilizcesi için bir ölçüm aracı olarak tasarlanmıştır.

Bankacılık ve danışmanlık başta olmak üzere birçok alanda çalışan kurumsal şirketlerin işe alım sürecinde tercih ettikleri bu sınav, akademik alandaki dil seviye bildirimlerinde de kullanılabilmektedir.

Test Hizmetleri’nde uygulanan TOEIC Bridge sınavı ise, kendini TOEIC sınavına girmeye henüz hazır hissetmeyen ya da sınava girmeden önce neler yapabileceğini görmek isteyenler için hazırlanmıştır.  İngilizce dil hakimiyetini ve ilerlemelerini ölçmek isteyen herkes ETS tarafından hazırlanan bu sınava katılabilmektedir.

Sınav, İngilizce seviyelerinin belirlenmesine yardımcı olurken yeni İngilizce öğrenmeye başlayanları motive ederek hedef belirlemelerini sağlamaktadır. Gramer, kelime bilgisi, dinleme ve okuma stratejileri oluşturulması gibi konularda yol göstermektedir.

Sınav Listening ve Reading olmak üzere 2 ana bölümden oluşmakta ve toplamda 100 soru barındırmaktadır.

Sınava kimler katılabilir?

 • Kariyerine başlamak üzere olan üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar
 • Uluslararası kuruluşlarda çalışan ve profesyonel İş İngilizcesi kullanması gereken çalışanlar
 • İş İngilizcesi yeterliliğine sahip olmadığını düşünenler
 • Bankacılar, havayolları çalışanları, danışmanlar, kurum içi statü yükseltmek isteyenler vb.

TOEIC Bridge Değerlendirmesini Sunabileceğiniz Kurumlar:  Uluslararası dil okulları, kolejler, üniversiteler, şirketler ve hükümet kurumlarıdır.

 

Sınav Öncesi: 

 • Web sitemizdeki takvimimize göre sınav tarihinizi belirleyerek Test Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz
 • Sınav başvurunuzla birlikte verilen bilgi kitapçığını inceleyerek soru tipleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz
 • Online TOEIC Bridge Deneme Sınavları’nı alarak, dinleme ve okuma yeteneklerinizi geliştirebilir, sınav süre yönetimi konusunda alıştırma yapma imkanı bulabilirsiniz.
 • Test Hizmetleri’nin deneyimli uzmanlarınca verilen TOEIC Workshop, Speaking Workshop, Conversation Workshop gibi ek çalışmalarla sınavdan daha yüksek puan alma şansınızı artırabilirsiniz.

Sınav Sırasında: 

 • Yanınızda kimlik (nüfus cüzdanı ya da pasaport), kurşun kalem ve silgi bulunmalıdır. Kimlik belgesinin TC kimlik numarasını içermesi gerekmektedir
 • Sınav ücretini ödediğinizi belgeleyen dekont yanınızda bulunmalıdır.

Sınav Sonrası: 

 • Sınav gününden 10 gün sonra sonucunuzu almak için Test Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 • Sınav sonucunuza göre eksiklerinizi tamamlamak amacıyla, Test Hizmetleri bünyesinde verilen Workshop’lara katılabilirsiniz.

 

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt