Kurumlara Özel Programlar

American Coaching Center

American Coaching Center, ‘Kuruma Özel’, hatta kurum içerisinde ‘Kişiye Özel’ olarak tasarlanan sınavlarıyla kurumsal başarıyı teşvik eden bir zemin meydana getirmektedir

Her kurumun kendine ait kültürü aracılığıyla, yoğun çabalarla oluşturduğu kurumsal kimliğin gücü, talep edilen hizmetlerde de aynı yaklaşımın getirilmesini zorunlu kılıyor. Kurumun yapıtaşlarını oluşturan her bir çalışan, kendi bireysel özellikleri ile kurumsal yapıya hizmet ederken, gelişimini sürekli devam ettirerek mevcut yapının devamını ve daha ileriye doğru sürekli yol alınmasını sağlamak durumundadır. Çalışanlarından başarının ve gelişimin sürekliliğini bekleyen kurumlar ise bunu, çeşitli eğitim ve ölçümlerle periyodik değerlendirmeler yaparak sağlarlar.

American Coaching Center’ın uluslararası sınavlara hazırlık workshop’ları alanındaki yaklaşımı, kurumsal kimliği ve kurum içerisindeki pozisyonları kendi içerisinde tanımlayarak, gerekirse her bir çalışan için özel destek programı oluşturmaya yönelik olarak tasarlanmaktır. Böylece kurumsal müşterilerimizin zamanı en etkin şekilde kullanmaları sağlanarak, yalnızca ihtiyaç duydukları bilgilerle donatılmaları, zaman-hizmet ekseninde maksimum faydayı elde edecekleri programla hizmet almaları hedeflenmektedir.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt