Sınav İngilizcesi

Genel İş İngilizcesi

Uluslararası arenada boy gösteren şirketlerin ve şirket çalışanlarının ihtiyaçlarının farkında olan American Coaching Center, Sınav İngilizcesi Programları ile katılımcıların sınavlara sorunsuz hazırlanmalarını ve başarıya ulaşmalarını sağlıyor. TOEFL IBT, TOEIC, IELTS sınavları başta olmak üzere, pek çok sınava hazırlıkta öğrencilerine destek veren American Coaching Center, profesyoneller için yurt dışında master ya da doktora gibi akademik hedeflerinde ‘İngilizce Yeterlilik Belgesi’ konusunu çözüme kavuşturuyor!

Yükseköğrenimine yabancı dilde devam etmek ya da kurumsal sınavlara hazırlık gibi gerekçelerin yanı sıra, birçok sektörde statü elde etmek ve maaş artışı sağlamak isteyen çalışanların aşmak istedikleri TOEFL, IELTS ve TOEIC gibi sınavlar American Coaching Center’ın tercih edilme nedenleri arasındadır.

TOEFL, reading (okuma), listening (dinleme), speaking (konuşma) ve writing (yazma) adı verilen ana bölümlerden oluşur. Özellikle de IBT (Internet Based Test = Internet Üzerinden Test) dönemine geçilmesinden bu yana, sadece İngilizce bilgisini ölçen bir sınav olmaktan çıktığı için, sınav taktikleri de farklılaşmıştır. Dolayısıyla bu sınavda iyi bir skor elde etmek için sınav taktikleri, sınav tekniği ve içeriği ile ilgili profesyonel destek almak çok önemli bir hale gelmiştir.

American Coaching Center, TOEFL IBT içeriğine uygun olarak oluşturulmuş TOEFL programında öncelikle sınav tekniklerini öğrencilerine detaylı olarak aktarır. Ardından, sınav online şekilde uygulandığı için bilgisayar hakimiyetini ve pratiği artırmak için bilgisayar ortamında birebir TOEFL sınavına uygun olarak uygulamalı bir eğitim verilir.

Bu eğitimlerin yanında, American Coaching Center istediği başarıya ulaşamayan profesyoneller için ise destek programları ve workshop çalışmaları yürütmektedir.

İkinci Yabancı Diller

Globalleşen dünya bilgi akışını baş döndürücü bir hıza oluştururken, bir yandan da şirketlerimizin ve çalışanların ihtiyaçları her geçen gün daha da arttırıyor. Yakın bir zamana kadar iyi seviyede İngilizce bilmek yabancı dil anlamında gerekli ve yeterli bir kriterken, ülkeler arası ticari ilişkilerin çeşitlenmesi, fark yaratma ve tüm dünyadan donanımlı rakiplerinin önüne geçme gibi nedenlerle profesyoneller artık ikinci bir yabancı dile ihtiyaç duymaktadır.

American Coaching Center, işte bu gibi nedenlerle Arapça, İspanyolca, Almanca, İtalyanca başta olmak üzere, şirketler için çeşitli dillerde eğitim programları yürütmektedir.

Program

American Coaching Center’ın İkinci Yabancı Dil eğitim programı haftalık 6-12 saat arasında değişmektedir. Ders programları katılımcıların seviyesine göre 3-6 aylık periyotlarla hazırlanır ve uygulanır. Haftalık ders saatleri, yine katılımcıların programlarına göre esnek olarak belirlenebilir ve eğitimler gerekirse iş yeri merkezlerinde verilebilir.

Derslerde en güncel kitaplar kullanılmakta, ders dışı aktivitelerle de katılımcıların pratiklerinin arttırılması amaçlanmaktadır. Bunun yanında, gerek eğitim programı çerçevesinde gerekse hedeflediği başarıya ulaşamayan katılımcılarımız için workshop çalışmaları düzenlenmektedir.

Amaç

American Coaching Center tarafından hazırlanan İkinci Yabancı Dil eğitim programı sonunda meslek sahibi profesyonellerin ikinci yabancı dillerinde, ihtiyaç duydukları seviyedeki metinleri sorun yaşamadan okumaları, yazmaları sağlanmaktadır.

American Coaching Center, Türkiye’nin komşularıyla ilişkileri, ticari ve kültürel bağlantıları, yeniden şekillen turizm profili, yükseköğrenim çağındaki öğrencilerin yurtdışı eğitim tercihleri gibi kriterler göz önünde bulundurulduğunda, şirketler ve şirket çalışanı profesyoneller için aşağıdaki dillerde İkinci Yabancı Dil Eğitimi sunmaktadır:

  • Arapça
  • İspanyolca
  • Almanca
  • İtalyanca

Genel İş İngilizcesi

Şirketlere yönelik hazırlanan İş İngilizcesi programları;

yoğun iş ve yaşam tarzı nedeniyle zamanı kısıtlı
uzun süreli yabancı dil kurslarına zaman ayıramayan
daha önce İngilizce eğitimi almış ancak pratik yapma imkânı olmamış
İş İngilizcesi alanında tam yetkinlik isteyen
profesyonellerin, iş ve sosyal yaşamında dil becerilerini, iş yaşamının gerektirdiği sosyal iletişimlerini geliştirme imkânı sunarken, aynı zamanda şirketlerin işe alım süreçlerinde İngilizce yeterliliğine sahip adaylara doğrudan ulaşabilmelerini sağlar.

American Coaching Center tamamen şirketinize özel hazırlanacak programıyla esnek zamanlarda kurumunuza eğitimini merkezimizde veya iş yerinizde alma imkânı sunarak hayatınızı kolaylaştırmakta, şirket olarak sektörünüzde kat edeceğiniz yolu sizinle beraber yürümektedir.

Mesleki başarılara giden yolda American Coaching Center, şirketleri ve şirket çalışanlarını aşağıdaki üç temel grupta hazırlar:

Finans İngilizcesi
Hukuk İngilizcesi
Turizm Otelcilik İngilizcesi

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt