Turizm Otelcilik İngilizcesi

Genel İş İngilizcesi

Ülkeler arasında sınırların kalkması, ticari-sosyal-kültürel ilişkilerin kuvvetlenmesi, artan teknolojiyle birlikte bilginin hızlı akışı, ulaşım olanaklarının baş döndürücü şekilde çeşitlenmesi gibi nedenlerin neticesinde sürekli büyüme gösteren Turizm ve Otelcilik sektörünün çalışanlar için olmazsa olmazı yabancı dil, özellikle de İngilizce bilgisidir.

Türkiye’de her sene biraz daha büyüyen turizm sektörü, Turizm, Otelcilik ve Lokantacılık sektöründe çalışanların konuklarla sağlıklı iletişim kurabilmesi, bu firmaların iyi temsil edilmesi anlamında çok büyük önem taşımaktadır. İşte bu motivasyonla American Coaching Center, birçok ülkede benzerleri başarıyla uygulanan bir eğitim programını kurumsal bir içerikle sunmaktadır.

Otelcilik sektöründe Ön Büro (Front Office), Arka Büro (Back Office) ve Restoran, Bar ve Mutfak, bildiğiniz üzere temel departmanlardır. American Coaching Center, bu alanda faaliyet gösteren kurumları ve çalışanlarını desteklediği standart eğitim programlarına ilave olarak; kurumsal yapıdaki bu firmaların spesifik kimi ihtiyaçlarını karşılamak için özel eğitim programları da hazırlamaktadır.

Program

Başlangıç, orta ve ileri olmak üzere farklı kurlarda verilen eğitimimiz, esnek gün ve saat opsiyonları verilmekte, derslerimiz gerekirse kendi merkezimizde değil, kurumların merkezlerinde de verilebilmektedir.

Program içeriğine bakılacak olursa; uyguladığımız iletişim yöntemlerinde dersler pratik ağırlıklıdır ve her zaman için Vocabulary çalışmaları ile desteklenmektedir.

Eğitmen kadrosu, tüm diğer American Coaching Center servislerinde olduğu gibi, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerden oluşur. Eğitmenlerimiz, American Coaching Center’ın belirlediği müfredatı uygulamakla kalmaz, öğrencilerine hayalleri ve hedefleri doğrultusunda çeşitli yönlendirmelerde bulunarak onlara bir anlamda kariyer koçluğu da yapar.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt