Bankacılık İngilizcesi

Bankacılık İngilizcesi A1

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi finans ve bankacılık sektöründe de gereksinim duyulan, firmaların, banka ve tüm finans şirketlerinin yetkinlik beklediği İngilizce için A1 seviyesi genel ihtiyaca yanıt vermektedir. Bankacılık ve Finans İngilizcesi A1 seviyesi eğitimlerinde ulusal ve uluslararası ekonomik değerlendirme, güncel durumların takibi ve yeniliklere adaptasyon için gerekli olan temel seviye İngilizceyi içerir.
İngilizceyi finans alanında kullanacak adaylar A1 seviyesinden sonra gelişim süreçlerine diğer seviyelerden de devam edebilmektedirler.

Bankacılık İngilizcesi A2

Bu seviyede banka ya da finans şirketinin tercih, beklenti ve hedeflerine göre daha gelişmiş bir eğitim programına dahil olan kişiler İngilizceyi bu alanda daha yetkin ve kontrollü olarak kullanabilmektedirler. Yabancı şirketlerle olan temaslarda, İngilizce gerektiren iletişim ve finansal durum analizleri açısından Bankacılık ve Finans İngilizcesi A2 seviyesi gereklidir. Girilecek yetkinlik sınavlarının şirketlerin taleplerine göre başarıyla geçilmesi halinde B1 seviyesine devam edebilirler.

Bankacılık İngilizcesi B1

Bankacılık Finans İngilizcesi B1 aşamasındaki kişi İngilizce grafik ve veri hazırlayabilmekte, sunum ve takibini uluslararası platformlar bazında rahatlıkla yapabilmektedir. Ekonomik ve sosyal trendlerin güncel gelişmelerini izleyebilmek, şirketi/bankayı gerektiğinde uluslararası alanda temsil edebilmek için aranan bir yetkinlik seviyesidir.
Sadece rakamsal veriler hakkında değil para piyasaları, finansal gelişmeler ya da şirketin temsili sırasında gerekebilecek tüm iletişimleri rahatlıkla yürütmeyi hedefleyen Bankacılık ve Finans İngilizcesi B1 seviyesi kişinin istediği alanda ve şirkette çalışmasına, tercih kriterleri arasında rakiplerini eleyebilmesine de katkıda bulunur.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt