Finans İngilizcesi

Finans İngilizcesi

American Coaching Center’ın kurumlar için verdiği Finans/Bankacılık İngilizcesi eğitim programı, katılımcıların İngilizce yeterliliklerini arttırarak bankacılık, finans, sigortacılık gibi alanlarda faaliyet gösteren kurumlarının verimliliklerini yükseltmelerini sağlamak, ilgili alanlardaki yurt dışı master veya doktora hazırlıklarında yardımcı olmak ya da şirketleri işe alımlarda en iyi adayları seçme doğrultusunda desteklemek hedefiyle oluşturulmuştur. Uluslararası hukuk, uluslararası finans ya da muhasebe alanlarında çalışan katılımcılar, ileri seviye İngilizce yeteneklerini bu şekilde kazanabilmektedir.

Finans İngilizcesi Programı ile şirket çalışanı profesyonellerin finans sektöründeki kariyerlerine hazır hale getirilirken finans terminolojisine tamamen hâkim olmaları sağlanarak bu alanda karşılaşabilecekleri örnek durum ve sorunlar üzerinde de çalışılarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi alanlarındaki iletişim becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir.

American Coaching Center’ın Finans İngilizcesi eğitim programı, katılımcılarımızın gelecekte başvuracakları işlerde gelecekteki işverenlerine uluslararası finans ya da muhasebe alanında rahatlıkla çalışabilmek için yeterli ve gerekli olan ileri seviye İngilizce dil becerilerinin tamamını ellerinde bulundurduklarını belgeleyecektir.

Finans İngilizcesi programımız çalıştığınız alana istinaden uyarlanarak tamamen size özel olarak hazırlanabilmektedir.

Kimler katılmalı?

American Coaching Center’ın Finans İngilizcesi eğitim programı neticesinde şirket çalışanı profesyonellerimiz, alacakları başarılı skorlar sayesinde işverenlere finans alanında da başarılı olabileceklerini kanıtlayacaktır, zira bilindiği üzere tüm dünyada finans sektörünün ana dili İngilizce’dir.

Kurum çalışanlarımızın sınavdan başarılı olmaları için, eğitim programı katılımcılarının başlıca şu alanlarda kendilerini geliştirmelerinin sağlaması hedeflenir:

Mali durum tablolarını ve risk değerlendirme, kurumsal yönetim, bankacılık, birleşme ve alımlar gibi konular üzerine iş raporlarını anlayabilme
İş toplantılarında aktif rol alarak, fikirlerini ifade edebilme ve bakış açısını rahatlıkla ifade edebilme
Detaylı iş teklifleri ve iş mektupları yazabilme

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt