IELTS Hazırlık

Dünyaya IELTS ® ile açılın!

Dünyanın birçok ülkesindeki eğitim kurumlarına ve uluslararası şirketlere girebilmenin yolu IELTS almak, IELTS’de hedeflediğiniz skoru almanın yolu ise Test Hizmetleri IELTS Workshop’larına katılmaktır. IELTS konusunda uzman eğitimcilerimiz İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma konularındaki bilgilerinizi pekiştirmenizi sağlarken sınavda başarılı olma yolunda bilmeniz gerek herşeyi sizinle paylaşır, kendinizi sınava tam bir özgüvenle hazır hissetmenzi sağlarlar.

Dünyada en çok tercih edilen sınav olan IELTS, İngilizce eğitim veren kurumlarda eğitim almak ve İngilizce’nin gerekli olduğu iş yerlerinde çalışmak isteyen adayların İngilizce düzeyini ölçen, tüm dünya tarafından kabul edilen bir sınavdır.

IELTS uluslararası eğitim, göçmenlik ve iş imkanlarının açılmasında bir yoldur.

IELTS test sonucu isteyen çeşitli organizasyonlar ve enstitüler:

1. Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık ve Kanada’daki birçok üniversiteler

2. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 3.000’den fazla yüksek eğitim enstitüleri ve programları

3. Avustralya,Kanada, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallıklar’dan göçmenlik otoriteleri

4. Dünya çapında profesyonel alanları kapsayan işlerde- örneğin mühendislik, hukuk, ilaç, sağlık, hemşirelik, muhasebe gibi

5. Finans, bankacılık,hükümet, enerji ve doğal kaynak araştırmaları, havacılık, sağlık ve turizm

6. İngilizce konuşulmayan ülkelerde ama İngilizce dilinin ana eğitim olduğu üniversitelerde

IELTS sınavına hazırlık için Test Hizmetleri’ni seçmelisiniz, çünkü:

Spesifik Kelime Çalışmaları: Sınavlara konu olabilecek kelime grupları, sınav öncesinde belirli bir sistem dahilinde eğitmenlerimiz tarafından size sunularak, zorlu geçen bu bölümü diğer öğrencilerden çok daha hızlı ve akılcı çözümlerle atlatmanız sağlanır.
Soru Çözümleri ve Alıştırmalar: Konu anlatımlarının tamamlanmasının ardından, doğru ve sınav hazırlığına yönelik uluslar arası kaynaklar aracılığıyla bol soru çözüm uygulamaları, alıştırma testleri ve küçük sınavlar ile öğrenciler, sınava kendilerini daha hazır hissederek girerler.
Kaynaklarımız: Kullanılan kaynaklar, anlaşmalı olduğumuz uluslararası eğitim kurumları (ERB, ETS, vb..) tarafından Test Hizmetleri’ne tavsiye edilmektedir.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt