Testimonials

  /    /  Testimonials

“İyi bir okulda sanat eğitimi aldım. Ancak hedefim yurt dışında bu alanda akademik kariyer yapmak olduğu için kaçınılmaz olan sınavların üstesinden gelmem gerekiyordu. Açıkçası bunu yapabileceğimden emin değildim. Test Hizmetleri bünyesinde hem birebir çalışma programlarından, hem de deneme sınavlarından yararlandım. Bana göre çok zor olan İngilizce yeterlilik sınavlarını aşmamda büyük katkısı oldu.”

İç Mimar Doruk Özalpman,

“Çalıştığım şirketin bizden dönemsel olarak istediği yeterlilik sınavlarını Prometric güvencesiyle Test Hizmetleri’nden alarak doğru bir adım attığımı düşünüyorum. Sınavlarda gösterilen titizlik ve güven, her şeyden önemliydi. Bu durum çalıştığım alanda istikrarımı güvence altına almış oldu.”

Kimya ve İlaç Sektöründen Hande İşcen ,

“Test Hizmetleri’nin birebir çalışma programları sayesinde herhangi bir kursta asla fark edemeyeceğim noktaları tespit ettim. Workshoplar sonunda yine Test Hizmetlerinin deneme sınavlarıyla akademik anlamda daha fazlasını hedefleyebiliyorum.”

Yüksek Lisansa hazırlanan Burak Yontan,

“Test Hizmetlerinin deneme sınavlarındaki çeşitliliği ve konuya olan hassas yaklaşımı, sadece dil ve matematik açısından ne kadar başarılı olabileceğimi değil, yetersiz kaldığım yerlerde nasıl bir yol izlemem gerektiğini gösterdi.”

Üniversite Öğrencisi Duygu Siyam,

“Eltis sınavıyla İngilizce’deki sınırlarımı ve eksiklerimi görme şansım oldu. Bu sayede, yurt dışında hedeflediğim okul için tam anlamıyla hazırlanabiliyorum.”

Lise Öğrencisi Başak Kaya,

“Gittikçe çoğalan talepler ve gelişen olanaklardan yararlanabilmek için şirketimiz için Prometric güvencesiyle Test Hizmetleri’nin düzenlediği sınavlarla mevcut rakiplerimizin bir adım önüne geçtik.”

Otomotiv Sektörü Genel Koordinatör Deniz Aydan, Instructor

ELTiS®, ortaöğretim öğrencileri için uygulanabilen uluslararası bir seviye tespit sınavıdır.

PLEP® Pre Intermediate Level English Proficieny Test İle Çok daha yüksek skorları garantileyin!

KUDEP® öğrencilerin kültürlerarası değişim programlarına başvurabilmek için attıkları ilk adımdır.

Sorry, no posts matched your criteria.
Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt