ELTiS® SINAVI İSTANBUL TEMSİLCİLİĞİNDE TEK İSİM

ELTiS® SINAVI İSTANBUL TEMSİLCİLİĞİNDE TEK İSİM

Lise eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrenciler için Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı olarak bilinen ELTiS®, İngilizce dersleri kavrama potansiyelini, sahip oldukları İngilizce ile orada eğitim görüp göremeyeceklerini tespit eder. Birçok okulun yeterlilik için gerekli gördüğü bu resmî sınavda “listening”, “reading” bölümlerinden oluşan iki yeterlilik sınavı yapılır. ELTiS® sınavını, Amerika, Kanada, İngiltere, Yeni Zelanda gibi ülkeler kabul ön koşulu olarak sunuyorlar. ELTiS® sınavı İstanbul temsilciliği ise ülkemizde Test Hizmetleri tarafından yapılıyor.

Güvenli, uluslararası standartların güncel süreçlerine hakim olan Test Hizmetleri 30 yıllık birikimiyle, ELTiS® sınavı için de aktif bir şekilde öğrencilerle birlikte hareket ediyor. Sınav öncesinde yaptığı görüşmelerde öğrenci ve ailelerini gidilecek olan ülkenin kabulleri ile ilgili bilgilendirip, sınav sürecinin nasıl geliştiğinin anlaşılması için yardımcı oluyor. ELTiS® sınavı yazılı testin yanında İngilizce’ye hakim olma derecesini ölçen diğer aşamaları da kapsıyor.

ELTiS® sınavı İstanbul temsilciği konusunda deneyimli olan Test Hizmetleri sınavların doğru hazırlanması, güvenlik gibi konularda garanti verirken sınav sonucunda açıklayıcı bir raporlama ve istatistik elde ettikten sonra eksik alanlarla ilgili destek sunuyor.

ELTiS® sınavı gelecekle ilgili ciddi planlama yapan, yurt dışında tercih ettiği okulda lise eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerin hayatında çok önemli bir aşama. Bu yüzden bunun doğru bir yönetimle, sağlam temellere oturacak şekilde yapılması gerekiyor. ELTiS®  sınavı İstanbul temsilciliğini, Prometric olarak bilinen dünyaca ünlü sınav hazırlama merkeziyle yaptığı anlaşmayla uluslararası tanınırlık boyutuna taşıyan Test Hizmetleri bu konudaki başarısını her yıl sınav başvurusu yapıp hedeflerine ulaşmış öğrencilerle de kanıtlıyor. Okullarınızda ELTiS® sınavı uygulamak ya da bir ELTiS® sınavı uzmanıyla görüşmek isterseniz bizlerden bilgi alabilirsiniz.

ELTiS® sınavına Kanada, Amerika ve İstanbul’da girebilirsiniz. Başka bir yerde ELTiS® sınavına girildiğine dair bilgi alırsanız, lütfen bize haber verin. Sınava hazırlık ve sınav bilgileri için uzmanlarımızdan bilgi almak için de Test Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin, aklınıza takılan veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir soru ya da istek için bize mesajınızı bırakın. Biz de en kısa zamanda mesajınızı değerlendirip size geri dönüş yapalım.

Eltis Sınavı Başvuru Formu


    Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt