Hukuk İngilizcesi

Hukuk İngilizcesi

American Coaching Center’ın yeni mezunlar ya da profesyoneller için verdiği Kurumsal İş İngilizcesi eğitim programları arasında önemli bir yer tutan Hukuk İngilizcesi programı, katılımcılarımızın uluslararası seviyede ve mesleki yaşamlarında ihtiyaca bağlı hukuk alanlarında geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda, katılımcıların yeterli dil becerilerine sahip olmaları için program dâhilinde titiz bir çalışma yürütülmektedir.

Program

Hukuk İngilizcesi programı, katılımcıların seviyesine bağlı olarak 8-12 hafta arasında değişen süreler için hazırlanmaktadır. Derslerde en güncel kaynaklar kullanılır ve katılımcılara öğrendiklerini uygulayabilecekleri ödevler verilir.

Hukuk İngilizcesi alanında tecrübeli uzmanlar tarafından verilen eğitim programının ardından sınav, Test Hizmetleri ve Prometric güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

American Coaching Center’ın Hukuk İngilizcesi eğitim programında üstünde durduğu başlıca konular arasında; Hukuksal Süreçler, Mal-Hizmet Satma/Alma, İşçi-İşveren Hukuku, Risk Yönetimi ve İflas gibi hukukun önemli konuları ve elbette ki bu konuların alt dalları bulunmaktadır. Program, bu alanlardaki terminolojiyi katılımcılarına etkin yöntemlerle sunarken, aynı zamanda gerek akademik gerekse de mesleki konularda onları daha etkili bir İngilizce iletişim kuracak çalışmaları yapar.

Turizm Otelcilik İngilizcesi

Ülkeler arasında sınırların kalkması, ticari-sosyal-kültürel ilişkilerin kuvvetlenmesi nedeniyle sürekli gelişim gösteren Turizm ve Otelcilik sektörünün çalışanlar için yabancı dil; özellikle de İngilizce kaçınılmaz bir gereksinimdir.

Türkiye’de her sene biraz daha büyüyen turizm sektörü, Turizm, Otelcilik ve Lokantacılık sektöründe çalışanların konuklarla sağlıklı iletişim kurabilmesi, bu firmaların iyi temsil edilmesi anlamında çok büyük önem taşır. İşte bu motivasyonla American Coaching Center, birçok ülkede benzerleri başarıyla uygulanan bir eğitim programını kurumsal bir içerikle sunmaktadır.

Otelcilik sektöründe Ön Büro (Front Office), Arka Büro (Back Office) ve Restoran, Bar ve Mutfak, bildiğiniz üzere temel departmanlardır. American Coaching Center, bu alanda faaliyet gösteren kurumları ve çalışanlarını desteklediği standart eğitim programlarına ilave olarak; kurumsal yapıdaki bu firmaların spesifik kimi ihtiyaçlarını karşılamak için özel eğitim programları da hazırlamaktadır.

Program

Başlangıç, orta ve ileri olmak üzere farklı kurlarda verilen eğitimimiz, esnek gün ve saat seçenekleriyle verilmekte, derslerimiz gerekirse kendi merkezimizde değil, kurumların merkezlerinde de verilebilmektedir.

Uyguladığımız iletişim yöntemlerinde dersler pratik ağırlıklıdır ve her zaman için vocabulary çalışmaları ile desteklenmektedir.

Eğitmen kadrosu, tüm diğer American Coaching Center servislerinde olduğu gibi, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerden oluşur. Eğitmenlerimiz, American Coaching Center’ın belirlediği müfredatı uygulamakla kalmaz, öğrencilerine hayalleri ve hedefleri doğrultusunda çeşitli yönlendirmelerde bulunarak onlara bir anlamda kariyer koçluğu da yapar.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt