TOEFL Hazırlık

®TOEFL ®’a tam güvenle, skorunuzdan emin olarak girin!

TOEFL sınavlarını oluşturan ETS’in Türkiye’de resmi sınav merkezi olarak yetkili kıldığı Test Hizmetleri, sınav öncesi skorunuzu artırmanızı sağlayacak tüm taktik ve teknikleri TOEFL WORKSHOP’ında veriyor. ETS tarafından sürekli olarak eğitime tabi tutulan, sınav sistemindeki tüm yeniliklerle ilgili öncelikle olarak blgilendirilen uzman eğitmenlerimiz, ihtiyacınız olan donanımı sağlamak üzere bir çalışma programı hazırlarlar.

Öncelikle Workshop öncesi TOEFL IBT deneme sınavına girerek seviyenizi tespit edilir.
Eksikleriniz tespit edilir ve hemen bir aksiyon planı çıkarılır.
Workshop’lar esnasındaki çalışma planı ile eksik bilgileriniz tamamlanırken, sınavda daha yüksek skor almanın taktikleri verilir.
TOEFL (Test Of English as a Foreign Language) sınavı ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizcesi bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaleti’nde bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından geliştirilerek dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TOEFL Sınavı dünya genelinde İngilizce dilinde eğitim veren yaklaşık 4300 kolej ve üniversite tarafından lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına ana dili İngilizce olmayan öğrencileri kabul kriteri olarak kullanılır. Ayrıca, dünya genelinde pek çok kurum, organizasyon ve şirket iş başvurusunda TOEFL sınavından alınan iyi bir puanı İngilizce Yeterlilik Belgesi olarak kabul eder.

Test Hizmetleri’nde katılabileceğiniz ve öğrencileri sınava özel geliştirilmiş bir sistemle hazırlayan workshop’larımız için oluşturulan sınırlı kontenjanda hemen yerinizi ayırtın.

Sınav için Listening, Reading, Speaking ve Writing bölümlerine özel, ayrı ayrı hazırlık çalışmaları uygulanmaktadır.

TOEFL sınavına hazırlık için Test Hizmetleri’ni seçmelisiniz, çünkü:

Zaman Yönetimi: Eğitmenlerimiz, özellikle ‘Reading’ gibi uzun paragraflı ve uzun soru metinleri olan bölümlerdeki sorulara, konunun bütününe hakim olarak hızlı cevap verme yeteneği kazandırırlar.
Soru Teknikleri Hakimiyeti: Vocabulary gibi zorlayıcı bölümler için uzman eğitmenlerimiz özel tekniklerin kullanımını öğreterek kelime bilgisinin ölçüldüğü bölümlerde öğrencilerin çözüm odaklı ilerlemesini sağlar.
Spesifik Kelime Çalışmaları: Sınavlara konu olabilecek kelime grupları, sınav öncesinde belirli bir sistem dahilinde eğitmenlerimiz tarafından size sunularak, zorlu geçen bu bölümü diğer öğrencilerden çok daha hızlı ve akılcı çözümlerle atlatmanız sağlanır.
Soru Çözümleri ve Alıştırmalar: Konu anlatımlarının tamamlanmasının ardından, doğru ve sınav hazırlığına yönelik uluslar arası kaynaklar aracılığıyla bol soru çözüm uygulamaları, alıştırma testleri ve küçük sınavlar ile öğrenciler, sınava kendilerini daha hazır hissederek girerler.
Kaynaklarımız: Kullanılan kaynaklar, anlaşmalı olduğumuz uluslararası eğitim kurumları (ERB, ETS, vb..) tarafından Test Hizmetleri’ne tavsiye edilmektedir.
Destek programları ve hazırlık workshopları için sınavdan bir veya iki ay öncesinde bizimle irtibata geçmeniz yeterli…

TOEFL hazırlık dersleri için 212 231 92 60’ı arayabilir, bilgi@testhizmetleri.com adresine yazabilirsiniz.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt