Toeic Bridge

TOEIC BRIDGE ® Uluslararası dil okulları, kolejler, üniversiteler, şirketler ve hükümet kurumları TOEIC Bridge Test sonuçlarına göre İngilizce yeterliliğini ölçerler.

Kariyerinize ilk adımı TOEIC Bridge ile atın! 

Günlük iş yaşamında gerekli İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bunu belgelemek için almanız almanız gereken sınavın TOEIC olduğunu biliyor musunuz?

Objektif ve Güvenilir!.. 

İş hayatının henüz başındaysanız, TOEIC Bridge sizin için mükemmel bir başlangıç noktası.. CV’nizdeki TOEIC Bridge Skoru ile dünyanın her yerinde iş başvurusunda bulunun!. 

Sınav, uluslararası alanda kullanılan İş İngilizcesi’nin en temel seviyesinde olanlar için bir ölçüm aracı olarak tasarlanmıştır.

Bankacılık ve danışmanlık başta olmak üzere birçok alanda çalışan kurumsal şirketler, işe alım sürecinde TOEIC sınav sonucunu değerlendirmeye alırlar. İş başvurusunda bulunanların yanı sıra İngilizce seviyesini akademik alanda dahi belge ile sunmak isteyen herkesin alabileceği bir sınavdır.

Test Hizmetleri’nde uyguladığımız TOEIC Bridge sınavı ise, kendini TOEIC sınavına girmeye henüz hazır hissetmeyen ya da sınava girmeden önce neler yapabileceğini görmek isteyenler için hazırlanmıştır.  İngilizce öğrenmeye yeni başlamış kişiler de dil hakimiyetini ve ilerlemelerini ölçmek için ETS tarafından hazırlanan bu sınava katılabilirler.

Sınav, İngilizce seviyelerinin belirlenmesine yardımcı olurken yeni İngilizce ögrenmeye başlayanları motive eder ve hedef belirlemelerini sağlar. Gramer, kelime bilgisi, dinleme ve okuma stratejileri oluşturulması gibi konularda yol gösterir.

Sınav Listening ve Reading olmak üzere 2 ana bölümden oluşur ve toplam 100 soru yer alır.

Sınava kimler katılabilir?

 • Kariyerine başlamak üzere olan üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar
 • Uluslararası kuruluşlarda çalışan ve profesyonel İş İngilizcesi kullanması gereken alt kademe çalışanlar
 • TOEIC sınavı öncesi seviyesi İş İngilizcesi yeterliliğine sahip olmadığını düşünenler
 • Bankacılar, havayolları çalışanları, danışmanlar, kurum içi statü yükseltmek isteyenler vb..

TOEIC Bridge Değerlendirmesini Sunacağınız Kurumlar:  Uluslararası dil okulları, kolejler, üniversiteler, şirketler ve hükümet kurumları TOEIC Bridge Test sonuçlarına göre İngilizce yeterliliğini ölçerler.

Sınav Öncesi: 

 • Web sitemizdeki takvimimize bakarak sınav tarihinizi belirleyin ve Test Hizmetleri ile irtibata geçin
 • Sınav başvurunuzla birlikte verilen bilgi kitapçığını iyice inceleyin ve soru tipleri hakkında bilgi sahibi olun
 • Online TOEIC Bridge Deneme Sınavları’nı alarak, dinleme ve okuma yeteneklerinizi geliştirebilir, sınav süre yönetimi konusunda alıştırma yapma imkanı bulabilirsiniz.
 • Test Hizmetleri’nin deneyimli uzmanlarınca verilen TOEIC Workshop, Speaking Workshop, Conversation Workshop gibi ek çalışmalarla sınavdan daha yüksek puan alma şansınızı artırabilirsiniz.

Sınav Sırasında: 

 • Yanınızda kimlik (nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport), kurşun kalem ve silgi bulunmalıdır. Kimlik bilgileriniz arasında T.C. kimlik numaranızın bulunduğundan emin olmalısınız.
 • Sınav ücretini ödediğinizi belgeleyen dekont yanınızda bulunmalıdır.

Sınav Sonrası: 

 • Sınav gününden 10 gün sonra sonucunuzu almak için Test Hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.
 • Sınav sonucunuza göre eksiklerinizi tamamlamak amacıyla, Test Hizmetleri bünyesinde verilen Workshop’lara katılabilirsiniz.

Sınav ücreti KDV dahil 69 Euro’dur.

Süre

60 dk.

Dil:

İngilizce

Kimler Katılabilir?

İngilizcesini ölçmek isteyen herkes

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt