a

Hakkımızda

Prometric | Test Hizmetleri

Prometric'in Türkiye'deki yetkili ofisi Test Hizmetleridir.
Mentorship 0
Education 0
Learning 0
Motivation 0

Test Hizmetleri, farklı yaş gruplarının yabancı dilde iletişim becerilerini ölçmek üzere tasarlanmış tüm prestijli uluslararası dil yeterlilik sınavlarının Türkiye’deki uygulayıcısıdır. Ayrıca sınavlara hazırlık konusunda profesyonel yardım veren ‘Profesyonel Sınav Destek Programı’ bünyesinde workshop’lar düzenlemektedir.

YİRMİ YILI AŞKIN DENEYİMİYLE TEST HİZMETLERİ

Test Hizmetleri, hem bireysel hem de toplu olarak öğrencilere, eğitim kurumlarına ve kurumsal şirketlere test uygulama uzmanlığına ve yetkisine sahiptir.

Kurumsal şirketlere, işe alınacak elemanların ve çalışanların kabul edilebilir bir yabancı dil seviyesine sahip olup olmadıklarını ölçmede,

Eğitim kurumlarına, öğrencilerin verilen yabancı dil eğitiminde ne derece başarılı olduğunu değerlendirmeleri için gerekli uluslararası güvenilirlikte testleri uygulamaları konusunda,

Öğrencilere, yabancı dil performanslarını ölçmede ve özellikle yurtdışında eğitim almayı amaçlayan öğrencilerin okullara kabul edilmeleri için gerekli ilk adım olan yeterlilik testlerini almalarında, kendi merkezinde veya okullarda hizmet vermektedir.

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt