Şirketlere Yönelik Sınavlarla Hep En Yüksek Performans Garantisi

Şirketlere Yönelik Sınavlarla Hep En Yüksek Performans Garantisi

Günümüzde büyük ölçekli şirketlerin performans ve verim arttırmak amacıyla dönem dönem yararlandıkları çeşitli yöntemler yer var. Eğitim ve seminerlerin yanı sıra, elindeki mevcut imkanları ve personel performanslarını değerlendirebilme yollarından biri de bir takım test ve sınav teknikleriyle bunu zamanında tespit etmek. Şirketler için isteğe bağlı sınav hazırlama programı böyle bir ihtiyaca yönelik, oldukça tercih edilen bir hizmet olarak Test Hizmetleri tarafından 160’tan fazla ülkedeki 8,000 test merkezinden oluşan güçlü bir ağa sahip olan Prometric tecrübesiyle birleşerek şirketlerin gelişim sürecine katkıda bulunuyor.  Prometric, teknoloji odaklı testlerin ve değerlendirme çözümlerinin güvenilir bir sağlayıcısı konumundadır. Dünyanın önde gelen organizasyonlarına 20 yılı aşkın tecrübesiyle doğru test geliştirme ve uygulama konularında hizmet veren Prometric, bugüne dek dünyanın dört bir yanından binlerce kişiye daha iyi bir kariyere sahip olmaları, profesyonel olarak kendilerini geliştirmeleri gibi konularda aracılık etmiştir.

Bu sınavlardan yararlanan şirketler, bankalar, özel kurumlar sayılarına her geçen gün yenisini ekleyerek rekabet alanındaki yetkinliklerini farklı bir aşamaya taşıyorlar. 

Şirketler için isteğe bağlı sınav hazırlama programında yabancı dil alanında ölçüm tercihleri ağırlık kazanıyor. İşe alım sürecinden sonra dönemsel olarak pek çok köklü şirket personel ve ekibinin dil yetkinliğini güncel değerlendirmelerden geçiriyor. Bu sınavlar 

  • Okuma
  • Yazma
  • Dinleme
  • Konuşma olarak ilk ana dört beceri üzerine yapılıyor. 

Sonuçlar sınav sırasındaki özel gizlilikle aynı şekilde istenen analiz raporlamalarıyla birlikte sunuluyor. 

Sınav sonuçlarına göre şirketlerin Test Hizmetleriyle, gelişim süreçlerini desteklemek adına bir takım işbirlikleri de olabiliyor. Eğer uygun görülürse gerekli takviye programları ve uzmanlar tarafından doğru bir yönlendirme yapılıyor. Geleceğin değişen ve dönüşen kuralları gereğince şirketlerin rekabet ortamında güçlü kalabilmesi ve bu değişime ayak uydurabilmesi adına sahip olduğu durumu sürekli güncellemesi gerekiyor. Test Hizmetleri Türkiye çapında farklı kategorilerde büyük ve orta ölçekli işletme ile bankaların bu güncelleme çalışmalarında aktif bir rol oynuyor. 

Leave a comment

Uluslararası sınavlarda başarıya bir adım daha yaklaşın! Online Kayıt