PROMETRIC

PROMETRIC

2007 yılında ETS’nin (Educational Testing Service) yüzde yüz iştiraki haline gelen Prometric, teknoloji odaklı testlerin ve değerlendirme çözümlerinin güvenilir bir sağlayıcısı konumundadır. Dünyanın önde gelen organizasyonları için test geliştirme ve uygulama konularında hizmet veren Prometric, bugüne dek binlerce kişiye daha iyi bir kariyere sahip olmaları, profesyonel olarak kendilerini geliştirmeleri gibi konularda aracılık etmiştir.

160’tan fazla ülkedeki 8,000 test merkezinden oluşan güçlü bir ağa sahip olan Prometric uzmanlık, güven ve kaliteli çözüm üretme konusunda yüzde yüz garanti vererek kurum ya da şahısların gelişim sürecini hızlandırıyor. Finans, Petrol, Sağlık, Muhasebe ve Proje Yönetimi sertifikası almak üzere uygulanan sınavların yanında akademik alanda ilerlemek amacıyla girilen GRE ile hem akademik hem de profesyonel alanda İngilizce yeterliliğinin ölçülmesini sağlayan pek çok sınav Prometric’e başvuran adayların geleceğe uzanan yolda hayallerini gerçekleştiriyor.

PROMETRİC VE TEST HİZMETLERİ İŞBİRLİĞİ

Eğitim ve kariyer alanındaki güvenilir tecrübesini Türkiye’de Test Hizmetleri’yle birleştirip başarı skalasını genişletti. Prometric, İstanbul’u en büyük bölgesel merkezlerinden biri olarak seçerek Türkiye’nin de bu konuda dünyaya hizmet verebilme şansını güçlendirmiş oldu.

Prometric’in Türkiye’deki yetkili servisi Test Hizmetleri’dir. İki kurum, sınav programlarının en güvenilir şekilde geliştirilmesi ve uygulanması noktasında güçlü bir işbirliğine girmiştir. Teknoloji odaklı testlerin ve değerlendirme çözümlerinin, güvenilirliği tartışılmaz bir sağlayıcı durumundaki Prometric, işe alım süreçlerinde en doğru adayı arayan dünyanın ileri gelen organizasyonlarına en doğru test geliştirme yöntem ve çözümlerini sunuyor.

Prometric sınavları, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin, kendisini geliştirmek isteyen yeni mezunların, ülkelerindeki iyi bir okula giriş yapmak isteyen gençlerin önlerinde yeni ufuklar açmaya devam etmekte, sertifika programlarıyla akademik ya da mesleki kariyerlerine katkıda bulunmaktadır.

Çok geniş yelpazede, tam 500’e yakın sınava ev sahipliği yapan merkezde sizin ve kariyer hedefleriniz için en uygun olan sınavların belirlenmesi çok önemlidir. Merkezimizle iletişime geçerek bu sınavlar hakkında profesyonel yardım alabilir, başvurunuzu da uzman eğitmenler eşliğinde tamamlayabilirsiniz

Bizimle iletişime geçin, aklınıza takılan veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir soru ya da istek için bize mesajınızı bırakın. Biz de en kısa zamanda mesajınızı değerlendirip size geri dönüş yapalım.

Prometric Sınavı Başvuru Formu